Garderoba

We współczesnych rozwiązaniach architektoniczno – dekoracyjnych coraz częściej spotyka się miejsce specjalnie przeznaczone na garderobę, ale można też wykorzystać na nią dużą wnękę, mały pokój bez okien czy przestrzeń trudna do zagospodarowania np. skos. Główną zaletą garderoby jest to iż są praktyczne, estetyczne i funkcjonalne. Są to pomieszczenia do przechowywanie ubrań i niektórych sprzętów, wypełnione pólkami, szufladami i drążkami gdzie dzięki otwartej przestrzeni jest do nich łatwy i wygodny dostęp.

Garderoba może być zabudowana zarówno tradycyjnymi półkami z płyty meblowej jak również koszami i półkami ażurowymi w systemach pozwalających na komponowanie dowolnej konfiguracji drążków wieszakowych, półek, szuflad i stelaży na buty oraz na jej późniejszą modyfikację.

W ten sam sposób, we wnęce czy dodatkowym pomieszczeniu można również zaprojektować i urządzić spiżarnię lub magazynek.  Nietypowych zastosowań może być zresztą znacznie więcej, i za każdym razem wyposażenie będzie zupełnie inne tak, by w pełni odpowiadało ono specyficznym potrzebom klienta.

Indywidualne projektowanie garderoby daje nieograniczone możliwości tworzenia wnętrza, które można idealnie dopasować do aktualnego wyposażenia mieszkania i stworzyć funkcjonalne a jednocześnie niepowtarzalne wnętrze szafy czy garderoby. Indywidualnie zaprojektowana garderoba pozwala najefektywniej wykorzystać przestrzeń i dopasować wyposażenie do własnych potrzeb.