O nas

Firma „Lexus” swoja działalność opiera na aranżacji i wyposażeniu wnętrz, właścicielem jest Andrzej Sokal z siedzibą w Piasku k.Pszczyny przy ulicy Szkolnej 6. Na rynku wnętrzarsko-meblarskim istniejemy od 1987 roku.  Specjalizujemy się w zabudowie wnętrz i realizacji mebli na wymiar.

Wykonujemy

  • szafy i garderoby z drzwiami  przesuwnymi, uchylnymi, podwieszanymi,  skladanymi
  • meble łazienkowe i kuchenne
  • biblioteki, witryny, barki, szafki na sprzęt audio-video, biurka, zabudowa pokoi dziecięcych,  sypialni, oraz specjalistyczne meble do biur, sklepów i aptek
  • montaż podwieszanych sufitów napinanych.

Dysponujemy szerokim wyposażeniem technicznym oraz możliwościami projektowymi i aranżacyjnymi w wykonawstwie różnorodnych, często bardzo skomplikowanych i trudnych realizacjach. Nasze możliwości technologiczne są duże i różnorodne, często unikalne.

Oferujemy również  wspólne projektowanie (komputerowe), uruchamianie nowych produktów i ich sprzedaż na rynku krajowym i zagranicznym.

Szczególna uwagę przykładamy do jakości produkowanych wyrobów, na które udzielane są gwarancje do dziesięciu lat.

Mamy sprawdzonych i ustabilizowanych dostawców materiałów legitymujących się certyfikatami jakości krajowymi oraz zagranicznymi. Współpracujemy z takimi producentami jak: RaumPlus, Elfa, Stanley czy Rattan Prestige.

Jesteśmy Firmą, która może sprostać każdemu życzeniu Klienta i przedstawić  optymalną ofertę opartą o nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne, uwzględniające różnorodne wymagania produkcyjne, realizacyjne i ekonomiczne.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm RAUMPLUS,  STANLEY,  ELFA,  DPS,  INTERWALL