Sufity napinane DPS

Sufity napinane to odmiana sufitu podwieszanego wykonanego z folii PCV.  Jest to produkt o niepowtarzalnych walorach i wysokiej jakości, o praktycznej w utrzymaniu płaszczyźnie. Sufity napinane nie wymagają malowania, są łatwe w utrzymaniu czystości, są idealnie równe oraz doskonale maskuje wszelkie nierówności, pęknięcia czy zacieki. Przy ich pomocy można obniżać zbyt wysokie wnętrza lub zasłaniać umieszczone pod stropem instalacje ale jednocześnie pozwalają na montaż każdego rodzaju oświetlenia, systemów ochronnych, klimatyzacji itp.. jednak przede wszystkim są one elementem dekoracyjnym, który wywołuje niesamowite wrażenia i stwarza nową przestrzeń. Idealnie gładki, odporny na odkształcenia tworzy na suficie efekt gładkiej tafli o nieosiągalnych dotąd możliwościach nadawania dowolnego kształtu (płaski, owalny, łukowy, kolisty, przestrzenny, łamany czy wielopoziomowy). Występuje  w matowych, satynowych, błyszczących i metalizowanych rodzajach powierzchni i wielu ciekawych kolorach.

Technologia  produkcji i montażu umożliwiają stosowanie tych sufitów we wszystkich pomieszczeniach niezależnie od ich przeznaczenia a szybki montaż pozwala uniknąć brudu i bałaganu.

Sufit napinany DPS stanowi nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie wystroju każdego wnętrza zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Wykorzystywany w projektach jako element dekoracyjny sprawia, że przestrzeń zyskuje nowy wymiar.

Sufit napinany DPS doskonale maskuje wszelkie nierówności, pęknięcia i istniejące instalacje. Idealnie gładki, odporny na odkształcenia wstrząsy i uderzenia może tworzyć płaszczyzny   o dowolnych kształtach: płaskich, owalnych, falistych, przestrzennych, łamanych oraz wielopoziomowych. Ponadto, sufit napinany DPS jest lekki (0,2 kg), więc nie obciąża istniejącego stropu, nie wymaga również malowania, a szeroka paleta barw (ponad 100) umożliwia dopasowanie go do różnego rodzaju pomieszczeń i indywidualnych preferencji. Dzięki specjalnym właściwościom zapobiega osiadaniu na jego powierzchni cząstek kurzu i pary wodnej a sam montaż sufitu DPS jest szybki dzięki czemu nie powoduje wstrzymywania innych prac remontowych oraz nie wymaga specjalnego przygotowania pomieszczenia jak to ma miejsce podczas stosowania innych powszechnych produktów.